Natalia Jaguś logo
To ja, Natalia :)

Serwus!

Projektowanie graficzne i strony internetowe to moja pasja i sprawia mi to ogromną frajdę. Lubię przyjemne dla oka i funkcjonalne rzeczy i takie projekty staram się realizować z moimi Klientami.

Prywatnie niezwykle cenię sobie pozytywne podejście do życia i dobre poczucie humoru. Jestem osobą, która stara się szukać rozwiązań, a nie problemów.
A po pracy...
Natalia Jaguś
Jeżdżę motocyklem. Pasja została mi zaszczepiona przez wujka, kiedy pierwszy raz dał mi się przejechać swoją starą WSK-ą. Aktualnie mój sprzęt to KTM Duke 390. Mały ale wariat :)
Uskuteczniam podróże małe i duże. Najdalej wywiało mnie do USA, gdzie zwiedziłam dwa wybrzeża, Wielki Kanion i przeżyłam camping w Dolinie Śmierci.
Interesuję się (bardzo amatorsko) nagrywaniem i montażem video. Głównie dotyczą one podróżowania oraz absurdów życia codziennego. Zobacz moje filmy z podróży
pjesek

A to Masza!

Mój niezastąpiony pomocnik. Jest młodszym specjalistą ds. satysfakcji klienta i nieustannie nadzoruje moją pracę. W wolnym czase interesuje się drzemkami i ganianiem kotów, oczywiście po koleżeńsku.
Copyright © 2023 Natalia Jaguś | Wszelkie prawa zastrzeżone
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram